واریز آنی

نوشته شده توسط  ترابی

سرویس های واریز آنی و غیر حضوری

با استفاده از سرویس های زیر می توانید مستقیماً به حساب خود نزد قرض الحسنه فرهنگیان وجه واریز نماییدو نیاز به حضور شما در محل صندوق و ثبت سند نیست.

۱-مراجعه مستقیم به یکی از شعب بانک ملی ایران در هر نقطه از کشور و واریز وجه به حساب شماره 0200261539008 به نام قرض الحسنه فرهنگیان. در این روش از شما درخواست شناسه می شود که همان شماره حساب شما نزد صندوق قرض الحسنه فرهنگیان می باشد.

تذکر مهم: مبالغ بالای 50 میلیون تومان روز بعد از واریز و به تاریخ واریز در حساب مشتری ثبت می گردد. بنابراین پیشنهاد میشود این مبالغ به ارقام کمتر از 50 میلیون تقسیم و در 2 یا چند فیش واریز گردد.

۲-انتقال کارت به کارت از طریق یکی از دستگاه های خودپرداز بانک ملی و واریز وجه به کارت شماره 8237-9952-9911-6037 در هر ساعت از شبانه روز .در این روش شما باید گزینه انتقال با شناسه را انتخاب نمایید.شناسه همان شماره حساب شما نزد صندوق قرض الحسنه فرهنگیان می باشد. با کارت های غیر از بانک ملی حداکثر3 میلیون تومان در هر شبانه روز می توانید منتقل کنید ولی با کارتهای بانک ملی محدویت وجود ندارد. تاکید می گردد فقط از خودپردازهای بانک ملی استفاده کنید.

۳-  استفاده از دستگاه های کارتخوان موجود در صندوق قرض الحسنه فرهنگیان. دراین روش نیز هنگام خرید، شماره حساب شما نزد قرض الحسنه فرهنگیان به عنوان شناسه نیاز می باشد.در این روش با توجه به طرح شاپرک مبلغ واریزی روز بعد ولی به تاریخی که کارت کشیده اید به حساب شما واریز  میشود.

توجه:

چنانچه از دو روش اول استفاده نمایید حداکثر نیم ساعت بعد سند آن به صورت اتوماتیک در سیستم صندوق ثبت می گردد ولی اگر از دستگاه های کارتخوان(روش سوم) استفاده کنید، سند آن روز بعد و به تاریخ واریز وجه ثبت می گردد.بنابراین توصیه می شود برای سرعت در ثبت سند و جلوگیری از رفت آمدهای غیرضروری به صندوق از دو روش اول استفاده نمایید.

تاریخ آخرین به روز رسانی شنبه ، 25 ارديبهشت 1395 ، 05:29

3 نظرات

 • لینک نظر حسن شنبه ، 10 بهمن 1394 ، 04:41 نوشته شده توسط حسن

  سلام،لطفاامکان بررسی حساب وکنترل آن از طریق اینترنت برای مشتریان فراهم گردد.مانند حساب های بانک ملی.باتشکر

  پاسخ:امکان بررسی حسابهای مشتریان نزد قرض الحسنه فرهنگیان از طریق اینترنت بانک صندوق وجود دارد.البته لازم است اینترنت بانک خود را فعال کنید.

 • لینک نظر دادخواه دوشنبه ، 16 آذر 1394 ، 07:54 نوشته شده توسط دادخواه

  با سلام و احترام با توجه به صدور کارت شتاب برای اعضای محترم وامکان واریز وجوه از طریق درگاه های عابر بانک با روش کارت به کارت،(مستقیم به شماره کارت صاحب حساب )لطفاً خواهشمند است روش دوم واریز آنی مندرج در سرویس های غیر حضوری را اصلاح فرمایید.
  پاسخ:
  با سلام به شما جناب دادخواه و با تشکر از توجهتون.چون تعداد زیادی از مشتریان گرامی هنوز کارت شتاب تهیه نکرده اند ،ممکن است از همان روشهای واریز آنی استفاده کنند،کما اینکه بخشی از واریزها در حال حاضر از همان روش می باشد.

 • لینک نظر فاطمه مختاری يكشنبه ، 24 آبان 1394 ، 18:14 نوشته شده توسط فاطمه مختاری

  با سلام لطفا امکان واریزوجه از طریق اینترنت را فراهم کنید. پاسخ: با سلام واریز وجه از طریق درگاه با توجه به محدودیتهایی که بانک مرکزی ایجاد نموده در حال حاضر امکان پذیر نیست ولی با استفاده از کارتهای شتاب بانک ملی می توانید به کارتهای شتاب صندوق روزانه تا 3 میلیون تومان انتقال وجه دهید(به قسمت واریز وجه شتابی مراجعه نمایید)

نوشتن نظر

پر نمودن فیلدهای ستاره دار (*) الزامیست.